+48 511 046 153 [email protected]

O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy od 2016 roku w Luboniu. Wieloletnie doświadczenie w pracy Instruktora oraz doskonalenie kompetencji w prowadzeniu kursów w różnych ośrodkach i szkołach zaowocowały pomysłem stworzenia własnego Ośrodka Szkolenia Kierowców.

 

Nasza dewiza:

NASZA PRACA – TWÓJ SUKCES! To potrzeba wspólnego budowania bezpiecznych dróg w Polsce, nie dyskutowania a stosowania w praktyce przepisów ruchu drogowego, szanowanie innych uczestników ruchu, tworzenia właściwej kultury prowadzenia samochodu i stosowania zasady: szerokiej drogi, dotrzyj do celu, spokojnego powrotu do domu!!!

Nasza misja:

Przygotowanie odpowiedzialnych kierowców biegle znających zasady ruchu drogowego, posiadających umiejętność swobodnego stosowania ich w praktyce oraz wykazujących się tzw. Wyobraźnią drogową.

Jesteśmy  firmą  która  zajmuje się  szkoleniem  kursantów na  samochód osobowy, kat. B. Posiadamy  2 samochody szkoleniowe: Kia Rio i Renault Clio i ciągle się rozwijamy. Nasi kursanci mogą uczyć się na jednym z najbardziej profesjonalnych placów manewrowych, który posiada aż 3 pasy ruchu, popularnie zwane łukami.

Dzięki temu Nasi Kursanci trenują w warunkach najbardziej zbliżonych do tych, które zastaną w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowym w Poznaniu.

W naszym Ośrodku pracuje  3 głównych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Cały czas dołączają do nas nowi pracownicy, którzy swoją pasją i zainteresowaniem motoryzacją zarażają przyszłych kandydatów na Kierowców. Naszą główną zasadą jest szkolić profesjonalnie, cierpliwie, odpowiadać na pytania kursantów, tłumaczyć zasady i sytuacje na drodze oraz cieszyć się z jazdy!
Podczas szkoleń, kursanci mają kontakt z różnymi instruktorami, co pozwala na zdobycie pełnej wiedzy i wyćwiczenie wszystkich umiejętności, skutecznie. Każdy ma inny styl pracy i warto przyjrzeć się różnym perspektywom.

 

POWODZENIA 🙂