+48 511 046 153 edum.szkolenia@gmail.com

O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy od 2016 roku i w krótkim czasie staliśmy się szkołą wybieraną przez klientów z Poznania, Obornik, Wir, Puszczykowa, Mosiny, Komornik, Stęszewa, Szreniawy i wieli innych miejscowości.

Wieloletnie doświadczenie w pracy Instruktora oraz doskonalenie kompetencji w prowadzeniu kursów w różnych ośrodkach i szkołach zaowocowały pomysłem stworzenia własnego Ośrodka Szkolenia Kierowców. 

 

|

Nasza główną misją jest:

Przygotowanie odpowiedzialnych kierowców biegle znających zasady ruchu drogowego, posiadający umiejetność swobodnego stosowania ich w praktyce oraz wykazujących się tzw. wyobraźnią drogową.

Nasza dewiza:

NASZA PRACA – TWÓJ SUKCES!

 

To potrzeba wspólnego budowania bezpiecznych dróg w Polsce, nie dyskutowania a stosowania w praktyce przepisów ruchu drogowego, szanowanie innych uczestników ruchu, tworzenia właściwej kultury prowadzenia samochodu i stosowania zasady:

 

Szerokiej drogi, dotrzyj do celu, spokojnego powrotu do domu!!!

Jesteśmy  firmą  która  zajmuje się  szkoleniem  kursantów na  samochód osobowy, kat. B.

Posiadamy 3 samochody szkoleniowe:

2 x Kia Rio

Renault Clio

 

Ciągle się rozwijamy!

Nasi kursanci mogą uczyć się na jednym z najbardziej profesjonalnych placów manewrowych, który posiada aż 3 pasy ruchu, popularnie zwane łukami.

 

Dysponujemy jednym z najbardziej profesjonalnych placów manewrowych, który posiada wiele pasów ruchu, popularnie zwanych ŁUKAMI. Dzięki temu Nasi Kursanci trenują w warunkach najbardziej zbliżonych do tych, które zastaną w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowym w Poznaniu.  

 

W naszym Ośrodku pracuje  3 głównych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Cały czas dołączają do nas nowi pracownicy, którzy swoją pasją i zainteresowaniem motoryzacją zarażają przyszłych kandydatów na Kierowców. Naszą główną zasadą jest szkolić profesjonalnie, cierpliwie, odpowiadać na pytania kursantów, tłumaczyć zasady i sytuacje na drodze oraz cieszyć się z jazdy!

Podczas szkoleń, kursanci mają kontakt z różnymi instruktorami, co pozwala na zdobycie pełnej wiedzy i wyćwiczenie wszystkich umiejętności, skutecznie. Każdy ma inny styl pracy i warto przyjrzeć się różnym perspektywom.

 

POWODZENIA 🙂