+48 511 046 153 edum.szkolenia@gmail.com

Instruktor nauki jazdy – Luboń

Jakie cechy musi posiadać instruktor nauki jazdy?

Nie każdy może zostać instruktorem nauki jazdy. To pewne. Taka osoba musi bowiem wykazywać się szeregiem cech, które pozwalają jej nie tylko skutecznie przekazywać wiedzę, ale również nawiązać dobry kontakt z kursantem. Instruktor nauki jazdy musi być przede wszystkim osobą cierpliwą, zrównoważoną i spokojną. To właśnie on jest jednym z tych „elementów”, które mają wpływ nie tylko na opinie kursantów o danym ośrodku jazdy, ale również na powodzenie na egzaminie praktycznym oraz teoretycznym. Taka osoba musi trzeźwo myśleć, jasno oceniać sytuację i być niezwykle czujną, zwłaszcza jeśli mówimy o jeździe L-ką po mieście.

W naszej szkole nauki jazdy w mieście Luboń zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych instruktorów, posiadających odpowiednie umiejętności, z jednoczesnym zachowaniem zasad panujących na linii instruktor-kursant. Wszystkie uczące osoby posiadają wysoką kulturę osobistą, doświadczenie oraz niezbędne podczas całego kursu zrozumienie potrzeb przyszłych kierowców.

Nasza kadra

Michał

Jest Instruktorem nauki jazdy kat. B, B1, B+E, C, C+E, C1, C1+E, T i Kierownikiem Ośrodka Szkolenia Kierowców edu-M. Posiada 15-letnie doświadczenie w szkoleniu kursantów. W wolnych chwilach uprawia sport i podróżuje. Pracę Instruktora traktuje jako swoją pasję. Kontakt z ludźmi jest dla niego inspiracją do podejmowania kolejnych wyzwań związanych z kształceniem kandydatów na kierowców.

MICHAŁ

Instruktor i Wykładowca, edu-M

Monika

Jest Instruktorką nauki jazdy kat. B, B1. Przygotowanie pedagogiczne i wiele lat pracy w zawodzie oraz ciągłe doskonalenie zawodowe sprawiają, że szybko i elastycznie reaguje na różne potrzeby swoich podopiecznych. Uważna, z pozytywną energią, rozumie zróżnicowane potrzeby kursantów, bardzo dobrze przygotowuje do egzaminacyjnej jazdy. Prywatnie interesuje się rozwojem osobistym, lubi podróżować, poznawać nowe miejsca i kultury, uwielbia pilates i stretching. 

MONIKA

Instruktor i Wykładowca, edu-M

Andrzej

Jest Instruktorem nauki jazdy kat. B, B1. Wysoka kultura osobista pozwala mu zdobywać sympatię każdego kursanta. Wieloletnie doświadczenie czyni go bardzo skutecznym nauczycielem. Prywatnie interesuje się historią, jest miłośnikiem psów, uwielbia długie spacery nad polskim morzem. ANDRZEJ

Instruktor i Wykładowca, edu-M

Instruktorzy Współpracujący

Instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, interdyscyplinarną wiedzą oraz wykazujący się wysoką kulturą osobistą i przyjaznym, elastycznym nastawieniem do kursantów. Każda/y z Instruktorek i Instruktorów wnosi swój indywidualny potencjał w proces uczenia się i wiele ciekawych, przydatnych technik jazdy. Dzięki temu, każda/y Kursantka/Kursant znajdzie swój sposób, aby skutecznie, płynnie i bezpiecznie prowadzić samochód. 

Kamila, Milena, Jarek, Łukasz, Jerzy

Instruktorzy, edu-M

Najlepszy instruktor nauki jazdy w miejscowości Luboń

To właśnie od instruktora zależy niezwykle dużo, jeśli mówimy o skutecznej i owocnej nauce jazdy samochodem. Jeśli dany instruktor nauki jazdy potrafi w odpowiedni sposób przekazywać wiedzę, osoba ucząca się bardzo szybko ją zdobywa i wykorzystuje w sytuacjach na drodze. Co więcej, może liczyć na bieżące reagowanie na zachowania niezgodne z przepisami ruchu drogowego i odpowiednio wczesną interwencję.

Podczas całego kursu, to właśnie instruktor jest dla kursanta najważniejszą osobą, która ma niezwykle duży wpływ na to, jak osoba ucząca się czuje się w samochodzie nauki jazdy. I nie chodzi tutaj wcale o przesadne bycie miłym, ale o bycie przede wszystkim dobrym nauczycielem, osobą, która potrafi tak przekazać wiedzę i taką stworzyć atmosferę, że nauka prowadzenia samochodu staje się prawdziwą przyjemnością.

Jazdy z instruktorem nauki jazdy w Luboniu

Kontakt z ludźmi jest dla naszych instruktorów niezwykle ważny, a codzienna praca inspiruje do podejmowania kolejnych wyzwań. Instruktorzy z edu-M w Luboniu szkolą przyszłych kierowców w kategoriach B, B1, B+E, C, C+E, C1, C1+E, T. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, poznając jego potrzeby i tempo nauki. Cieszymy się dobrymi opiniami i wysoką zdawalnością.