+48 511 046 153 [email protected]

Instruktor nauki jazdy – Luboń

Jakie cechy musi posiadać instruktor nauki jazdy?

Nie każdy może zostać instruktorem nauki jazdy. To pewne. Taka osoba musi bowiem wykazywać się szeregiem cech, które pozwalają jej nie tylko skutecznie przekazywać wiedzę, ale również nawiązać dobry kontakt z kursantem. Instruktor nauki jazdy musi być przede wszystkim osobą cierpliwą, zrównoważoną i spokojną. To właśnie on jest jednym z tych „elementów”, które mają wpływ nie tylko na opinie kursantów o danym ośrodku jazdy, ale również na powodzenie na egzaminie praktycznym oraz teoretycznym. Taka osoba musi trzeźwo myśleć, jasno oceniać sytuację i być niezwykle czujną, zwłaszcza jeśli mówimy o jeździe L-ką po mieście.

W naszej szkole nauki jazdy w mieście Luboń zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych instruktorów, posiadających odpowiednie umiejętności, z jednoczesnym zachowaniem zasad panujących na linii instruktor-kursant. Wszystkie uczące osoby posiadają wysoką kulturę osobistą, doświadczenie oraz niezbędne podczas całego kursu zrozumienie potrzeb przyszłych kierowców.

Nasza kadra

Jest Instruktorem nauki jazdy kat. B, B1, B+E, C, C+E, C1, C1+E, T i Kierownikiem Ośrodka Szkolenia Kierowców edu-M. Posiada 10-letnie doświadczenie w szkoleniu kursantów. W wolnych chwilach uprawia sport i podróżuje. Pracę Instruktora traktuje jako swoją pasję. Kontakt z ludźmi jest dla niego inspiracją do podejmowania kolejnych wyzwań związanych z kształceniem kandydatów na kierowców.

MICHAŁ

Instruktor i Wykładowca, edu-M

Jest Instruktorem nauki jazdy kat. B, B1. Wysoka kultura osobista pozwala mu zdobywać sympatię każdego kursanta. Wieloletnie doświadczenie czyni go bardzo skutecznym nauczycielem. Prywatnie interesuje się historią, jest miłośnikiem psów, uwielbia długie spacery nad polskim morzem.

ANDRZEJ

Instruktor i Wykładowca, edu-M

Jest Instruktorem nauki jazdy kat. B, B1, B+E, C, C+E, C1, C1+E, T. Długie lata pracy w zawodzie oraz ciągłe doskonalenie zawodowe sprawiają, że szybko reaguje na różne potrzeby swoich podopiecznych. Dynamiczny, energetyczny, rozumiejący potrzeby kursantów, sprawnie przekazujący wiedzę Instruktor. Prywatnie, zapalony kibic piłki nożnej.

MARCIN

Instruktor i Wykładowca, edu-M

Najlepszy instruktor nauki jazdy w miejscowości Luboń

To właśnie od instruktora zależy niezwykle dużo, jeśli mówimy o skutecznej i owocnej nauce jazdy samochodem. Jeśli dany instruktor nauki jazdy potrafi w odpowiedni sposób przekazywać wiedzę, osoba ucząca się bardzo szybko ją zdobywa i wykorzystuje w sytuacjach na drodze. Co więcej, może liczyć na bieżące reagowanie na zachowania niezgodne z przepisami ruchu drogowego i odpowiednio wczesną interwencję.

Podczas całego kursu, to właśnie instruktor jest dla kursanta najważniejszą osobą, która ma niezwykle duży wpływ na to, jak osoba ucząca się czuje się w samochodzie nauki jazdy. I nie chodzi tutaj wcale o przesadne bycie miłym, ale o bycie przede wszystkim dobrym nauczycielem, osobą, która potrafi tak przekazać wiedzę i taką stworzyć atmosferę, że nauka prowadzenia samochodu staje się prawdziwą przyjemnością.

Jazdy z instruktorem nauki jazdy w Luboniu

Kontakt z ludźmi jest dla naszych instruktorów niezwykle ważny, a codzienna praca inspiruje do podejmowania kolejnych wyzwań. Instruktorzy z edu-M w Luboniu szkolą przyszłych kierowców w kategoriach B, B1, B+E, C, C+E, C1, C1+E, T. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, poznając jego potrzeby i tempo nauki. Cieszymy się dobrymi opiniami i wysoką zdawalnością.