+48 511 046 153 edum.szkolenia@gmail.com
k

WIEDZA TEORETYCZNA

Wzmacniamy ją w oparciu o konkretne przykłady praktyczne – omawiamy sytuacje na drodze, strategie radzenia sobie w momentach trudnych i kształtujemy pozytywne zachowania względem innych uczestników ruchu drogowego

PRAKTYKA

Stosujemy indywidualny styl nauczania i tempo budowania umiejętności praktycznych. Każdy z Nas jest inny i potrzebuje swojej drogi, aby osiągnąć cel. ROZUMIEMY TO!

MYŚLIMY ROZWIĄZANIAMI

… a nie problemami – to jest ważna zasada w samochodzie. Zawsze znajdziesz wyjście z sytuacji – nawet tej silnie stresującej – SPOKÓJ JEST TWOIM PRZYJACIELEM NA DRODZE!

r

JAKOŚĆ

Pamiętaj, że jazda samochodem i EGZAMIN to nie wyścigi, a maraton – jazda wymagająca jakości, dokładności i zachowania SPOKOJU

KONCENTRACJA

Na drodze nie myślimy o „wszystkim i o niczym”, skupiamy się i jesteśmy „tu i teraz”. Inaczej tracisz KONCETRACJĘ na szczegółach, nie dostrzegasz świateł, znaków i popełniasz błędy!

MYŚLIMY FRAGMENTAMI

Skupiamy się na wykonaniu zadań, od skrzyżowania do skrzyżowania, od polecenia egzaminatora do kolejnego, nie śpieszymy się. Dokładny manewr to SKUTECZNY manewr!

Z

EGZAMIN

Nie licz czasu do jego końca, nie odpuszczaj – BĄDŹ UWAŻNY I DOKŁADNY! 

/

NIE ANALIZUJ WSZYSTKIEGO

Jeśli coś poszło nie tak, zostaw to na chwilę i skup się na drodze, masz KOLEJNE WYZWANIA PRZED SOBĄ! Przeanalizujesz sytuację i wyciągniesz wnioski w bezpiecznym otoczeniu, nie w trakcie jazdy

s

JEDŹ BEZPIECZNIE I ZGODNIE Z PRZEPISAMI

niech nie brakuje Ci jednak dynamiki i kultury jazdy. W samochodzie wszystko musi być „w sam raz” – ani za szybko, ani za wolno, ani za blisko, ani za daleko.

LEPSZE jest wrogiem DOBREGO

 Nie szukaj dodatkowych interpretacji, stosuj zasady i po prostu wykonuj manewry. „Szukanie dziury w całym” zazwyczaj kończy się błędem! JEDŹ NAJPROŚCIEJ JAK SIĘ DA!

Zapraszamy do współpracy i życzymy POWODZENIA!

Monika i Michał Christoph

Instruktorzy i Wykładowcy Edu-M, edu-M Szkolenia